Vogue

0VO5420
Vogue

Vogue

0VO5420
4 Kolore
Korniza BROWN, Lentet DEMO LENS

Permasa

51 53
13,900.00 ALL 12,900.00 ALL -7%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Woman

 • Materiali:

  Injected

 • Kolori:

  BROWN

 • Forma:

  PILLOW

 • Ngjyra e lenteve:

  DEMO LENS

 • Sku:

  SO21351

 • UPC:

  8056597602167

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 51 )

Bridge width (17 )

frame frontale

Lens height ( 38.5 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0VO5420 51 17 140 38.5

frame tre quarti

Temple width ( 140 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Vogue

0VO5420

12,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×