Ray Ban

0RX3857V
Ray Ban

Ray Ban

0RX3857V
2 Kolore
Korniza LEGEND GOLD, Lentet DEMO LENS
20,900.00 ALL 18,900.00 ALL -10%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Unisex

 • Materiali:

  Metal

 • Kolori:

  LEGEND GOLD

 • Forma:

  SQUARE

 • Ngjyra e lenteve:

  DEMO LENS

 • Sku:

  SO16433

 • UPC:

  8056597213110

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 51 )

Bridge width (20 )

frame frontale

Lens height ( 44.1 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0RX3857V 51 20 145 44.1

frame tre quarti

Temple width ( 145 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Ray Ban

0RX3857V

18,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×