DOLCE & GABBANA

DG5025
DOLCE & GABBANA

DOLCE & GABBANA

DG5025
2 Kolore
Korniza Transparent, Lentet Demo Lenses
29,900.00 ALL 23,900.00 ALL -20%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Woman

 • Materiali:

  Metal

 • Kolori:

  Transparent

 • Forma:

  Cat Eye

 • Ngjyra e lenteve:

  Demo Lenses

 • Sku:

  SO15908

 • UPC:

  8053672777864

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 53 )

Bridge width (15 )

frame frontale

Lens height ( )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
DG5025 53 15 140

frame tre quarti

Temple width ( 140 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

DOLCE & GABBANA

DG5025

23,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×