Armani Exchange

0AX4124SU
Armani Exchange

Armani Exchange

0AX4124SU
3 Kolore
Korniza MATTE BLACK/BLUE/GREY, Lentet DARK GREY
16,900.00 ALL 14,900.00 ALL -12%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Man

 • Materiali:

  Injected

 • Kolori:

  MATTE BLACK/BLUE/GREY

 • Forma:

  RECTANGLE

 • Ngjyra e lenteve:

  DARK GREY

 • Sku:

  SD22121

 • UPC:

  N/A

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 56 )

Bridge width (19 )

frame frontale

Lens height ( 40.8 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0AX4124SU 56 19 145 40.8

frame tre quarti

Temple width ( 145 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Armani Exchange

0AX4124SU

14,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×